Facebook Demo - Customizer

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem”

1 day 15 hours ago

Najmłodszą atrakcją regionu tarnowskiego jest niedawno powstały Park Zdrojowy w pobliskich Ciężkowicach. Dziewczęta z "Domu nad Potokiem" wybrały się tam na krótką wycieczkę, aby podczas gorących dni schłodzić się w wodach źródlanego szlaku. Bogata infrastruktura rekreacyjna pozwoliła im cieszyć się mnóstwem atrakcji: urządzeniami do hydroterapii (wodolecznictwa), alpinarium (ogród zbudowany ze skał i ziemi, wraz z górskimi układami roślinności), arboretum (ogród dendrologiczny), brodzikami z łazienkami mineralnymi, siecią alejek, wrzosowiskiem, siłownią terenową, placem zabaw, ogrodami wodnymi, tężnią i ogrodem sensorycznym. Wychowanki odwiedziły także Muzeum Przyrodnicze, w którym podziwiały liczne ekspozycje ornitologiczne, pogórzańską łąkę batyskaf czy modele dużych drapieżników.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 23 new photos from July 13 at 10:29 PM.

1 day 16 hours ago

Dziewczęta, które pozostały w naszym ośrodku na okres wakacji, odkrywają Tarnów na nowo. Poznają jego historię i odwiedzają miejsca charakterystyczne dla miasta. W zabytkowych wnętrzach Muzeum Okręgowego miały okazję zobaczyć średniowieczną ekspozycję, która ukazuje dzieje regionu oraz niecodzienny widok na renesansowy rynek prosto z wieży ratusza.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 9 new photos from July 6 at 3:34 AM.

2 weeks 6 days ago

Podczas letnich upałów wychowanki "Domu nad Potokiem" szukają ochłodzenia na miejskiej pływalni. Przy okazji ćwiczą na basenie umiejętność pływania. Wszak przerwa od nauki nie zwalnia ich od dbania o swoją kondycję fizyczną 🙃

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 13 new photos from July 2 at 3:14 AM.

2 weeks 6 days ago

Pierwsze wakacyjne dni dziewczęta z MOSu spędzają na torze kartingowym. Podczas motozabawy poznają także zagadnienia bezpieczeństwa na drodze i przepisów ruchu drogowego. Największą jednak frajdę sprawia im zdrowa rywalizacja i możliwość stania na podium.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 5 new photos from June 30 at 2:42 AM.

2 weeks 6 days ago

W słoneczną sobotę wychowanki "Domu nad Potokiem" wybrały się na krótki trip do pobliskiej Brzanki. Brzanka to jeden z najwyższych szczytów na Pogórzu Ciężkowickim, znajdujący się w Parku Krajobrazowym Pasma Brzanki, niedaleko Tuchowa, Ryglic i Tarnowa. Słynie z przepięknych lasów oraz wieży widokowej, z której można podziwiać okoliczną panoramę. Pod bacznym okiem Pana Dyrektora dziewczęta korzystały z uroków tego malowniczego miejsca.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 20 new photos from June 25 at 1:50 AM.

2 weeks 6 days ago

Nadszedł długo wyczekiwany przez uczennice szkół przy MOS koniec roku szkolnego. 😉 Dla niektórych dziewcząt był to także ostatni dzień w murach szkoły. Po całorocznych trudach nauki i praktyk zawodowych przyszedł czas podsumowania podczas uroczystej akademii połączonej z przedstawieniem w wykonaniu uczennic. Gratulujemy wszystkim wyników w nauce, a w szczególności świadectw z czerwonym paskiem! Życzymy absolwentkom samych sukcesów w dalszych etapach ścieżki zawodowej. 😘

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 13 new photos from June 21 at 12:15 AM.

1 month 6 days ago

W miniony piątek zgodnie z tradycją chrześcijańską dziewczęta z "Domu nad Potokiem" przyjęły sakrament bierzmowania. Pod pieczą księdza Rafała uczestniczyły w dedykowanej Mszy w Kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża i Świętego Filipa Neri w Tarnowie. Uroczystość celebrowały wspólnie z rodziną, Dyrekcją Ośrodka, wychowawcami, a także wychowankami, które były świadkami sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem”

1 month 3 weeks ago

UWAGA! TRWA REKRUTACJA! Zapraszamy zainteresowanych do zapoznania z ofertą ośrodka.

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 27 new photos from June 1 at 1:11 PM.

1 month 3 weeks ago

1 czerwca to w MOSie podwójne święto. W tym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, ale również jest to jubileusz urodzinowy Pauliny. Były więc okazje do świętowania. 🙂 Ten radosny czas wypełniły dziewczętom różne atrakcje: gry, tańce, zabawy, wspólny grill oraz długo wyczekiwane wyjście do kina na seans "Co w duszy gra".

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii „Dom Nad Potokiem” added 5 new photos from May 28 at 1:24 PM.

1 month 3 weeks ago

Życie w Tarnowie powoli odradza się po okresie pandemicznych restrykcji, dlatego dziewczęta z "Domu nad Potokiem" coraz śmielej udają się w dawno nieodwiedzane przez nie miejsca. Po niemal roku czasu niecodziennym wydarzeniem jest spacer po Starówce czy gra w siatkówkę na plaży miejskiej "Kantoria"


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.